X

Hakkımızda

Biz Yeni Perde Home olarak alışılagelmiş görsel anlayışın aksine, jaluzi, tül, Perde, katlamalı perde, dikey perde, stor perde, yatak örtüsü ve duvar kağıdı çeşitlerini geniş bir yelpaze ile yeni ve daha orijinal görsel dizaynlarla siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Yeni Perde Home olarak tül perde de kişiye özel ürünleriyle hızlı bir yükseliş grafiği yakalamıştır.

Yeni Perde Home olarak bizler ekip olarak, Ev, ofis, mağaza, okul, hastane, otel ve restaurantların tül perde taleplerine %100 müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet veriyoruz.

Web sitemiz www.yeniperdehome.com ile çalıştığımız ve çalışmaya devam ettiğimiz siz saygıdeğer müşterilerimize daha yakın olmak, yapmış olduğumuz çalışmaları ve tül perde konusundaki düşüncelerimizi paylaşarak sektör içinde firmamızın sizlere özellikle perde mimarı olarak çözümler sunmak için hazır olduğunu göstermek istedik.

Başiskele Merkezli Kocaeli’nin bir çok ilçesine kaliteli hizmet verebilmek adına perde portföyünü oluşturmuş, gerekli çalışmaların ardından pareken de sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir. Firmamız dürüstlük ve kalite ile mefruşat, tekstil sektöründe özverili ekibimiz ile sürdürmektedir.

Vizyonumuz: Kaliteli ve ilk leri gerçekleştirecek özel trend çalışmalar yapmak.

Misyonumuz: Özgünlük, Kalite, Güven, Müşteri İsteklerine değer katmaktır.

Toplam Okunma : 3.315
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız